KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488459
nr 1448 8459
Oidentifierad konstnär, England. Landsväg. Ej signerad. Olja på duk, 44x42, yttermått inklusive ram: 54x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:25:16
10/2 20:39:34
600 kr
14/2 18:13:43